OnePageCRM API (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update status
sq: Gjëndja e përditësimit

en: System
sq: Sistemi

en: Users
sq: Përdorues

en: Filters
sq: Filtrat

en: Operation
sq: Veprimi

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Delete action
sq: Elemino aksionin

en: Delete contact
sq: Elemino kontaktin
