OneHub (8.x-1.0-alpha10) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Generic file
ta: பொதுவான கோப்பு
