OneHub (8.x-1.0-alpha11) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Reference
ro: Referință

en: Services
ro: Servicii

en: Generic file
ro: Fișier generic
