OneHub (8.x-1.0-alpha13) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Reference
pl: Referencja

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Services
pl: Serwisy

en: Generic file
pl: Plik

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Authorize
pl: Autoryzuj
