OneHub (8.x-1.0-alpha13) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Update
ru: Обновить

en: Folder
ru: Папка

en: Reference
ru: Связь

en: Workspace
ru: Рабочее пространство

en: Services
ru: Службы

en: Generic file
ru: Обычный файл

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления
