OneHub (8.x-1.0-alpha16) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Reference
az: Istinad

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: Generic file
az: Ümumi fayl
