OneHub (8.x-1.0-alpha18) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Folder
cs: Složka

en: Services
cs: Služby

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
