OneHub (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Folder
el: Φάκελος

en: Reference
el: Αναφορά

en: Generic file
el: Γενικό αρχείο
