OneHub (8.x-1.0-alpha22) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Reference
sk: Referencia

en: Services
sk: Služby

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
