OneHub (8.x-1.0-alpha22) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Folder
sv: Mapp

en: Reference
sv: Referens

en: Workspace
sv: Arbetsyta

en: Services
sv: Tjänster

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Authorize
sv: Godkänna

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI
