OneHub (8.x-1.0-alpha22) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Folder
tr: Klasör

en: Reference
tr: Kaynak

en: Workspace
tr: Çalışma alanı

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
