OneHub (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Settings
he: הגדרות

en: Folder
he: תיקיה

en: Reference
he: רפרנס

en: Workspace
he: מרחב עבודה

en: Generic file
he: קובץ גנרי
