OneLogin Integration (3.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Save
cy: Cadw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Not installed
cy: Heb ei osod
