OneLogin Integration (3.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
