OneLogin Integration (3.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Save
uk: Зберегти

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Options
uk: Опції

en: Role
uk: Роль

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: X.509 Certificate
uk: X.509 сертифікат
