OneLogin Integration (3.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno
