OneLogin Integration (3.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Options
el: Επιλογές

en: Role
el: Ρόλος

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
