OneLogin Integration (3.1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Save
es: Guardar

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Options
es: Opciones

en: Role
es: Rol

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado
