OneLogin Integration (3.1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Save
fr: Enregistrer

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Role
fr: Rôle

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: User experience
fr: Expérience utilisateur
