OneLogin Integration (3.1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Username
ja: ユーザー名

en: Save
ja: 保存

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Options
ja: オプション

en: Role
ja: 役割

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み
