OneLogin Integration (3.1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Role
km: តួនាទី

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
