OneLogin Integration (3.1.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ms: E-mel

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Save
ms: Simpan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Options
ms: Opsyen

en: Role
ms: Peranan

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: Installed
ms: Terpasang
