OneLogin Integration (3.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
