OneLogin Integration (3.1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Save
nn: Lagre

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Role
nn: Rolle

en: Not installed
nn: Ikkje installert
