OneLogin Integration (3.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Save
fa: ذخیره

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده
