OneLogin Integration (3.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Save
pt: Guardar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Options
pt: Opções

en: Role
pt: Grupo

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado
