OneLogin Integration (3.1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Username
sv: Användarnamn

en: Save
sv: Spara

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Options
sv: Alternativ

en: Role
sv: Roll

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad
