OneLogin Integration (3.1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง
