OneLogin Integration (3.1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Role
af: Rol

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
