OneLogin Integration (3.1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Save
ar: حفظ

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Options
ar: الخيارات

en: Role
ar: دور

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت
