OneLogin Integration (3.1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Save
ast: Guardar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Options
ast: Opciones

en: Role
ast: Rol

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
