OneLogin Integration (3.1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Save
az: Saxla

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Role
az: Rollar

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb
