OneLogin Integration (3.1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Username
bg: Потребителско име

en: Save
bg: Запази

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Options
bg: Параметри

en: Role
bg: Роля

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
