OneLogin Integration (3.1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Save
ca: Desa

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Options
ca: Opcions

en: Role
ca: Rol

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat
