OneLogin Integration (3.1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Save
da: Gem

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Options
da: Valg

en: Role
da: Rolle

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret
