OneLogin Integration (3.1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Username
de: Benutzername

en: Save
de: Speichern

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Options
de: Optionen

en: Role
de: Rolle

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Role mapping
de: Rollenabbildung
