OneLogin Integration (3.1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Username
he: שם משתמש

en: Save
he: שמירה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Role
he: תפקיד

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן
