OneLogin Integration (3.1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Save
hr: Spremi

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Options
hr: Opcije

en: Role
hr: Uloga

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran
