OneLogin Integration (3.1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Save
hu: Mentés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Role
hu: Szerepkör

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített
