OneLogin Integration (3.1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Username
is: Notendanafn

en: Save
is: Vista

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Options
is: Möguleikar

en: Role
is: Hlutverk
