OneLogin Integration (3.1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Save
lt: Saugoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Role
lt: Rolė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta
