OneLogin Integration (3.1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Save
oc: Enregistrar

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Options
oc: Opcions

en: Role
oc: Ròtle

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat
