OneLogin Integration (3.1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Save
pl: Zapisz

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Options
pl: Opcje

en: Role
pl: Rola

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane
