OneLogin Integration (3.1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Role
ps: ونډه

en: Installed
ps: لګول شوي
