OneLogin Integration (3.1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Save
ro: Salvare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Options
ro: Opțiuni

en: Role
ro: Rol

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat
