OneLogin Integration (3.1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Save
sk: Uložiť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované
