OneLogin Integration (3.1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Save
tr: Kaydet

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Role
tr: Rol

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu
