OneLogin Integration (3.1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
