OneLogin Integration (3.1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Save
ru: Сохранить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Options
ru: Опции

en: Role
ru: Роль

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено
