OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Save
be: Захаваць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Options
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана
